parseli,kada mirsiu?;D p.s.o kas is tikro atsaki... - kriu.lt

PiJdzej klausia paršelių: » parseli,kada mirsiu?;D p.s.o kas is tikro atsakines i klausimus siuos?:))

.. ir paršeliai taria žodį:

 • Rugys Bedugnius
  Rugys Bedugnius
  Mieloji mano, labai šaunu, kad esi susirūpinus savo ateitimi. Ko gero esi labai atsakinga ir nori viską susiplanuoti. Deja turiu nuliūdinti, nes mirsi tu greičiausiai tada, kai to reikės tavo uošvienei, o ne tau. Na jeigu taip nutiktų, kad uošvienė numirs anksčiau negu panorės, kad mirtum tu - gyvensi ilgai ir (jeigu toliau viską taip į priekį planuosi) gana nuobodžiai.

  Tavo postskriptumas pasirodė rimtesnis už pagrindinį klausimą. Iš tikro į klausimus šiuos atsakinės paršeliai - aš, paršelis Rugys Bedugnius ir mano kolega, taip pat paršelis (kas galėjo pagalvot) - Vasaris Altorius.
 • Vasaris Altorius
  Vasaris Altorius
  gerbiamoji mano, pradėsiu aš nuo kito galo. Rūpesti išleisiu viešumon gi savo: jeigu tau sako, kad į klausimus atsakinėja aš ir jis, tai vadinas kad i juos atsakinėja aš ir jis. Taigi darau išvada jog esi linkusi nepasitikėti žmonėmis.Na ir gerai, vadinas ir uošviene nepasitikėsi, ir neapgaus ji taves niekaip tikrai. Gyvensi tu ilgai ir taip laimingai, kad net pabos. Vat tada ir suprasi, kad visgi reikėjo pasitikėt ir žmonėmis ir uošviene.

Paršelių klausk drąsiai!