ar galima butu paklaust, koks jusu issilavinimas(... - kriu.lt

goshi klausia paršelių: » ar galima butu paklaust, koks jusu issilavinimas(pagal atsakymus matosi, kad turetu but min. doktoratura baigta ir profesoriai esat)... o antroji klausymo dalis: is kur tas grazumas ir seksuolumas jusu? p.s. me myli jus gi.

.. ir paršeliai taria žodį:

 • Rugys Bedugnius
  Rugys Bedugnius
  Baigiau tris pradines ir keturias vidurines mokyklas, o genijum ir visų galų žinovu tapau mokydamasis savarankiškai - skaitydamas visus Google randamus puslapius iš eilės! Bėgo dienos, savaitės, mėnesiai ir metai ir štai - nusprendžiau pasidalinti savo sukaupta ir subrandinta išmintimi su visais!

  O vat gražumą ir itin seksualias įmitusio paršo formas paveldėjau iš Riaubiškytės genetinių eksperimentų dėka.
 • Vasaris Altorius
  Vasaris Altorius
  7oje klasėje taip patiko, kad buvau nusprendęs pasilikti ten 4 metus. Baiges 8 klases įstojau į proftechninę mokyklą - kunigo suvirintojo specialybei gauti. Po to buvo armija. Dar buvo darbas trečiuoju antrojo kolūkio pirmininko pavaduotojo pavaduotoju, bei keli skurdūs metai ant suoliuko stotyje. Galiausiai baigęs visus šiuos tikro gyvenimo universitetus susiėmiau ir sukūriau baigiamajį darbą sau galvelėje skambiu pavadinimu: Kaip atsistoti ant kojų ir išvengti nelaimių. Tad daug matęs ir būdamas neskupus dalinuosi savimi su jumis visais.
  Na o seksualumas tai čia beabejonės įtakotas mano žaviosios vidinės charizmos ir daug mačiusių akių dėka.

Paršelių klausk drąsiai!